Fiat Professional TORITAL TORUŃ Fiat Professional TORITAL TORUŃ
   
Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 O nas

 

    Historia marki  


     Historia firmy
Firma Torital Sp. z o.o. została założona w dniu 01.06.1995 roku. Siedziba firmy mieści się w Toruniu przy ul. Poznańskiej 152 - miejscu kojarzonym przez mieszkańców Torunia i okolic jako kolebka motoryzacji w byłym województwie toruńskim.

Od początku działalności, głównym partnerem Torital sp. z o.o. jest Fiat Auto Poland S.A.
W zmodernizowanym w 1997 roku salonie sprzedaży samochodów, oferujemy szeroką gamę samochodów osobowych i dostawczych marki Fiat. Zajmujemy się także skupem i sprzedażą samochodów używanych różnych marek. Nasi klienci, przy zakupie samochodu mogą skorzystać na miejscu z usług finansowych kilku banków i firm leasingowych. Ponadto oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych.

W 1998 roku wyremontowano i zmodernizowano stację obsługi samochodów zajmującą się obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów Fiat. Dodatkowo posiadamy Stację Kontroli Pojazdów i prowadzimy naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów różnych marek.

Posiadając jeden z największych magazynów części zamiennych Fiat, jesteśmy dużym dostawcą detalicznym i hurtowym w Toruniu i okolicach.
 
 
 
TORITAL SP. Z O.O.

TORUŃ
POZNAŃSKA 152
87-100 TORUŃ
Tel.: (56) 6548615
e-mail


Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies